У нашому навчальному закладі з жовтня по травень проводився конкурс на кращу навчальну групу року.
Конкурс проводився з метою удосконалення системи роботи щодо виховання свідомого громадянина, творчої, морально здорової адаптованої соціально особистості, як суб"єкта і проектувальника власного життя, формування гендерної культури стійкого інтересу до життя училища, сім"ї, суспільства, стимулювання кращого досвіду виховної роботи та створення максимально комфортних умов для навчання та виховання.
Журі, яке створене з числа адміністрації, педагогів, психологічної служби та активу учнівського самоврядування, визначало переможців за такими критеріями: успішність, участь в олімпіадах і конкурсах, організація самоврядування в навчальній групі. стан правопорядку в навчальній групі, загальноучилищні та обласні позаурочні заходи, перемога в конкурсах і спортивних змаганнях та колективна творча справа.
Група КК-а отримала перемогу у номінації «Спортивні зірки», учні групи АСЕ-1 «Талановиті і натхненні», учні групи КЗ-1 - «Ерудити та знавці». А переможцями конкурсу стали учні групи КК-2.
![Фото 01. 18.06.2015](/news/18.06.2015/001.jpg)
![Фото 02. 18.06.2015](/news/18.06.2015/002.jpg)
![Фото 03. 18.06.2015](/news/18.06.2015/003.jpg)
![Фото 04. 18.06.2015](/news/18.06.2015/004.jpg)
Бажаємо учням груп так тримати й надалі.