У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка 12 травня в Роменському ВПУ, у ході якої було підведено підсумки минулого тижня та вручено грамоти за зайняті призові місця.
Диплом за зайняте ІІ місце у конкурсі волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» вручив на лінійці директор навчального закладу.
![Фото 01. 13.05.2015](/news/13.05.2015/001.jpg)
За зайняте ІІІ місце змаганні у конкурсі «Від допризовника до захисника вітчизни» отримала команда нашого навчального закладу.
![Фото 02. 13.05.2015](/news/13.05.2015/002.jpg)
Грамоти та подяки отримали учні, які брали участь конкурсах професійної майстерності та учнівських олімпіадах.
![Фото 03. 13.05.2015](/news/13.05.2015/003.jpg)
![Фото 04. 13.05.2015](/news/13.05.2015/004.jpg)
![Фото 05. 13.05.2015](/news/13.05.2015/005.jpg)
![Фото 06. 13.05.2015](/news/13.05.2015/006.jpg)
![Фото 07. 13.05.2015](/news/13.05.2015/007.jpg)
Заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т.Я. довела до відома, що волонтерський рух, яким займається колектив навчального закладу, по допомозі воїнам АТО робить велику справу – підтримує героїв. 9 травня директору нашого навчального закладу вручили знак за волонтерську діяльність «З Україною в серці». Тож вітаємо весь колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
![Фото 08. 13.05.2015](/news/13.05.2015/008.jpg)
![Фото 09. 13.05.2015](/news/13.05.2015/009.jpg)