08.09 о 9:00 пройшла урочиста лінійка з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» біля пам’ятника жертвам фашизму, де зібралися не лише учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.
![Фото 01. 11.05.2015](/news/11.05.2015/001.jpg)
![Фото 02. 11.05.2015](/news/11.05.2015/002.jpg)
![Фото 03. 11.05.2015](/news/11.05.2015/003.jpg)
![Фото 04. 11.05.2015](/news/11.05.2015/004.jpg)
![Фото 05. 11.05.2015](/news/11.05.2015/005.jpg)
![Фото 06. 11.05.2015](/news/11.05.2015/006.jpg)
На фото: на подвір`ї Роменського ВПУ біля пам`ятника загиблим солдатам зібралися, щоб вшанувати тих, які день за днем наближали Велику Перемогу
Слова глибокої шани прозвучали на адресу тих, хто ціною власного здоров`я та життя на полях бою, під зливами куль наближав День Перемоги, воював у тилу, відбудовував зруйновану країну.
![Фото 07. 11.05.2015](/news/11.05.2015/007.jpg)
На фото: слова глибокої вдячності та шани звучали в цей день на адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни від Прокопенко Тетяни
Хвилиною мовчання згадали присутні тих, хто день за днем виборював мир і спокій кожного із нас.
![Фото 08. 11.05.2015](/news/11.05.2015/008.jpg)
![Фото 09. 11.05.2015](/news/11.05.2015/009.jpg)
![Фото 10. 11.05.2015](/news/11.05.2015/010.jpg)
![Фото 11. 11.05.2015](/news/11.05.2015/011.jpg)
На фото: До пам`ятника загиблих солдатів лягли вінки та сотні квітів.