З метою належного відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 07.05.2015 у місті Суми відбулося урочисте відзначення переможів конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» серед навчальних закладів області.
Головними завданнями даного конкурсу є: привернення уваги громадськості до проблем ветеранів Великої Вітчизняної війни, виховання у молоді патріотичного почуття, заохочення учнів до збереження пам`яті про подвиги старших поколінь, підтримка і допомога ветеранам війни, поглиблення ролі духовної єдності поколінь.
Участь у даному конкурсі взяв волонтерський загін ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який вже не один рік плідно діє в навчальному закладі та має безлічі досягнень.
![Фото 01. 10.05.2015](/news/10.05.2015/001.jpg)
![Фото 02. 10.05.2015](/news/10.05.2015/002.jpg)
![Фото 03. 10.05.2015](/news/10.05.2015/003.jpg)
На фото: у ході урочистостей по відзначенню переможців конкурсу
![Фото 04. 10.05.2015](/news/10.05.2015/004.jpg)
![Фото 05. 10.05.2015](/news/10.05.2015/005.jpg)
На фото: воїни із зони АТО вітають учасників
Так, в училищі проводиться певна пошукова та дослідницька робота, збирається цінна інформація свідків про життя і подвиги людей нашого міста та району в роки війни. Учні із задоволенням відвідують багатьох ветеранів та надають їм посильну допомогу – копають грядки, підметають двір, виносять сміття, ходять до магазину, та й просто спілкуються з літніми людьми. Крім того, постійно, в навчальному закладі проходять виховні та класні години, різноманітні зустрічі та акції, на яких запрошуються ветерани. Учні доглядають за братськими могилами, висаджують пам`ятні алеї та закладають клумби.
Тож, на конкурсі були представлені і матеріали волонтерського загону Роменського ВПУ, які дуже високо оцінило журі.
У результаті, в обласному конкурсі волонтерських організацій «Ветеран живе поруч» у номінації «Професійно-технічний навчальний заклад» волонтерський загін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зайняв ІІ місце.
![Фото 06. 10.05.2015](/news/10.05.2015/006.jpg)
На фото: волонтерів училища вітає директор Департаменту освіти і науки Олена Попова
![Фото 07. 10.05.2015](/news/10.05.2015/007.jpg)
На фото: волонтери училища та голова журі конкурсу, методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна
![Фото 08. 10.05.2015](/news/10.05.2015/008.jpg)
На фото: волонтери училища, учасник АТО та волонтер із міста Суми
![Фото 09. 10.05.2015](/news/10.05.2015/009.jpg)
![Фото 10. 10.05.2015](/news/10.05.2015/010.jpg)
Фото на згадку: учасники конкурсу з нагородами