Працівники та учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у вільний від занять час займаються плетінням маскувальної сітки для української армії, яка знаходиться у зоні АТО.
Наш колектив почав плести сітку, тому що армія потребувала захисту.
Матеріалами для виготовлення маскувальної сітки забезпечували Роменські волонтери, зокрема, Дяченко Олександр. Консультаційну допомогу з плетіння сіток надала волонтер з міста Суми, наша землячка, Євтушенко Г.М. Розмір виготовленої сітки складає 11,5 м на 3 м.
Сітка – це ще й своєрідний оберіг для наших бійців, ця сітка об’єднує людей, які допомагають армії. Кожен вузлик на сітці ми зав’язуємо з певними побажаннями захисту для наших солдат.
Сподіваємося, що маскувальна сітка, виготовлена руками наших учнів та працівників, захистить воїнів-земляків від куль та негараздів.
![Фото 01. 30.04.2015](/news/30.04.2015/001.jpg)
![Фото 02. 30.04.2015](/news/30.04.2015/002.jpg)
![Фото 03. 30.04.2015](/news/30.04.2015/003.jpg)
![Фото 04. 30.04.2015](/news/30.04.2015/004.jpg)
![Фото 05. 30.04.2015](/news/30.04.2015/005.jpg)
![Фото 06. 30.04.2015](/news/30.04.2015/006.jpg)
![Фото 07. 30.04.2015](/news/30.04.2015/007.jpg)