Ми хочемо жити у чистій Україні! А чиста країна починається з себе, зі своєї квартири, свого подвір’я та свого міста. Чиста Україна – це чисте мирне небо, чисті водоймища та чиста трава… Чиста Україна - це усміхнені, радісні, позитивно налаштовані люди, які натхненно і успішно працюють і також із завзяттям відпочивають…
24 квітня об 11 годині в міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка зібралися небайдужі роменці, які підтримати п’яту наймасштабнішу Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2015». До цієї акції приєдналися ініціативні та небайдужі працівники та учні Роменського ВПУ. Метою акції – виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього доручення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ. Головними напрямками заходу є еко-виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами.
У рамках цієї акції наші учні та працівники займалися і благоустроєм території навчального закладу.
![Фото 01. 28.04.2015](/news/28.04.2015/001.jpg)
![Фото 02. 28.04.2015](/news/28.04.2015/002.jpg)
![Фото 03. 28.04.2015](/news/28.04.2015/003.jpg)
![Фото 04. 28.04.2015](/news/28.04.2015/004.jpg)
![Фото 05. 28.04.2015](/news/28.04.2015/005.jpg)
![Фото 06. 28.04.2015](/news/28.04.2015/006.jpg)
![Фото 07. 28.04.2015](/news/28.04.2015/007.jpg)
![Фото 08. 28.04.2015](/news/28.04.2015/008.jpg)
![Фото 09. 28.04.2015](/news/28.04.2015/009.jpg)
![Фото 10. 28.04.2015](/news/28.04.2015/010.jpg)
![Фото 11. 28.04.2015](/news/28.04.2015/011.jpg)
![Фото 12. 28.04.2015](/news/28.04.2015/012.jpg)
![Фото 13. 28.04.2015](/news/28.04.2015/013.jpg)
![Фото 14. 28.04.2015](/news/28.04.2015/014.jpg)
![Фото 015. 28.04.2015](/news/28.04.2015/015.jpg)
![Фото 16. 28.04.2015](/news/28.04.2015/016.jpg)
На фото: Учні та працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» долучилися до акції Зробимо Україну чистою!-2015»
Дякуємо всім, хто підтримав екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2015» та долучився до нас!