ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних Свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. І хоч походження Свята стерлося в людській пам’яті, його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі. Наша громада відзначила це свято урочистим славленням!
Але, на привеликий жаль, є діти-сироти, які опинилися у складній життєвій ситуації, діти, які не мають сімей, яким ніхто не вручить подарунків, а головне – не поділиться любов’ю та турботою. Ми не можемо зробити так, щоб у них з’явились тато і мама, але в наших силах наповнити юні серця радістю та відчуттям потрібності, проявити любов та милосердя, поділитися частинкою своєї безмежно глибокої душі.
З найтеплішими побажаннями радості, добра, любові, надії на краще майбутнє, здійснення найзаповітніших мрій, благополуччя та Божого благословення звернулися до дітей директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран та заступник директора з НВР Тетяна Іванівна Прокопенко.
![Фото 01. 11.04.2015](/news/11.04.2015/001.jpg)
![Фото 02. 11.04.2015](/news/11.04.2015/002.jpg)
![Фото 03. 11.04.2015](/news/11.04.2015/003.jpg)
![Фото 04. 11.04.2015](/news/11.04.2015/004.jpg)
![Фото 05. 11.04.2015](/news/11.04.2015/005.jpg)