З 30 березня по 3 квітня 2015 року у закладі пройшов тиждень англійської мови. Викладачі О.В.Близнюк та І.Г.Чепурко склали план заходів таким чином, щоб у них могли взяти участь якнайбільше учнів з різних груп.
Зокрема учні груп КЗ, МШП, КК та АСЕ підготували тематичні стінгазети професійного спрямування.
![Фото 01. 05.04.2015](/news/05.04.2015/001.jpg)
![Фото 02. 05.04.2015](/news/05.04.2015/002.jpg)
![Фото 03. 05.04.2015](/news/05.04.2015/003.jpg)
Учні груп МШП-1 та ПП-1 взяли активну участь у конкурсі «Знавці англійської мови». Переможці отримали солодкі призи.
![Фото 04. 05.04.2015](/news/05.04.2015/004.jpg)
Овчаренко Руслан, Перепелиця Фаїна, Гирич Катерина, Дахова Ірина, Олексієнко Вадим, Карпушкін Ігор, Задніченко Віталій, Грінченко Олександр та Забашта Анна активно попрацювали над постановкою п’єси В.Шекспіра «Король Лір», яку представили глядачам.
![Фото 05. 05.04.2015](/news/05.04.2015/005.jpg)
![Фото 06. 05.04.2015](/news/05.04.2015/006.jpg)
![Фото 07. 05.04.2015](/news/05.04.2015/007.jpg)
![Фото 08. 05.04.2015](/news/05.04.2015/008.jpg)
![Фото 09. 05.04.2015](/news/05.04.2015/009.jpg)
Старшокурсники взяли участь у підготовці та проведенні країнознавчої вікторини «Загадкова Європа», де команда групи М-1б отримала грамоту за перемогу у змаганні, учні групи КК-3 посіли II місце, а III місце розділили групи ПП-3 та КК-2.
![Фото 10. 05.04.2015](/news/05.04.2015/010.jpg)
![Фото 11. 05.04.2015](/news/05.04.2015/011.jpg)
![Фото 12. 05.04.2015](/news/05.04.2015/012.jpg)
![Фото 13. 05.04.2015](/news/05.04.2015/013.jpg)
Протягом тижня на великих перервах учні мали можливість слухати сучасні пісні англійською, французькою, італійською та іспанською мовами.
Тиждень минув у атмосфері романтики та змагальності. Проведені заходи містили корисну і цікаву інформацію як для учнів так і для дорослих. Вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні предметного тижня.