Пробна кваліфікаційна робота в групі КК-4
30.01.2015 року була проведена пробна кваліфікаційна робота в групі КК-4 з професії кухар 4 розряду.
Перелік робіт був розроблений відповідно до навчальної програми. Учні готували різні страви в банкетному виконанні з сиру, борошна, м"яса, риби, овочів. Кращі вміння та навички з приготування страв показали учні: Бабка Олена, Михайловська Діана, Кириченко Дар"я, Кошман Катерина, Левчук Наталія, Прядка Дмитро.
Учні показали свою майстерність при готуванні та оздобленні страв. Бажаємо учням успіхів у навчанні та освоєнні професії.
![Фото 01. 02.04.2015](/news/02.04.2015/001.jpg)
![Фото 02. 02.04.2015](/news/02.04.2015/002.jpg)
![Фото 03. 02.04.2015](/news/02.04.2015/003.jpg)
![Фото 04. 02.04.2015](/news/02.04.2015/004.jpg)
![Фото 05. 02.04.2015](/news/02.04.2015/005.jpg)