Чисто в нас – чисто в місті!
У рамках запланованих весняних робіт проводяться облагороджувальні роботи на території біля корпусів ДПТНЗ «Роменського ВПУ» та у скверах міста.
![Фото 01. 27.03.2015](/news/27.03.2015/001.jpg)
![Фото 02. 27.03.2015](/news/27.03.2015/002.jpg)
Окрім працівників нашого училища до прибирання також долучаються учні навчального закладу. Працювали всі дружно і завзято, а головним девізом стало «Чисто в нас – чисто в місті!»
Такий захід проводимо щороку, кожна група працює на своїй закріпленій території, прибирає опале листя, чисте газони, білить бордюри тощо. Роботи з облаштування території навчального закладу триватимуть протягом весни.
![Фото 03. 27.03.2015](/news/27.03.2015/003.jpg)
![Фото 04. 27.03.2015](/news/27.03.2015/004.jpg)