У вівторок 24 березня, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.
Учнівський та педагогічний колективи підвели підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.
![Фото 01. 29.03.2015](/news/29.03.2015/001.jpg)
![Фото 02. 29.03.2015](/news/29.03.2015/002.jpg)
Адміністрація навчального закладу вкотре звернула увагу на дотримання правил внутрішнього розпорядку в училищі та проживання в гуртожитку. Наголосила на посиленні уваги учнів та дотримання техніки безпеки.
Було підведено підсумки проведених в училищі тижнів професій торгівельної справи, будівництва і комп’ютерного спрямування та нагороджено переможців та активних учасників.
![Фото 03. 29.03.2015](/news/29.03.2015/003.jpg)
![Фото 04. 29.03.2015](/news/29.03.2015/004.jpg)
![Фото 05. 29.03.2015](/news/29.03.2015/005.jpg)
![Фото 06. 29.03.2015](/news/29.03.2015/006.jpg)
Наприкінці лінійки учні та педагогічний колектив взяли участь у флешмобі на пісню Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню про Україну».
![Фото 07. 29.03.2015](/news/29.03.2015/007.jpg)
![Фото 08. 29.03.2015](/news/29.03.2015/008.jpg)
Адже флешмоб — це заздалегідь спланована масова акція, зазвичай організована через Інтернет або інші сучасні засоби комунікації, у якій велика кількість людей оперативно збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь узгоджені дії (сценарій), і потім швидко розходяться.
Рух флешмоба виходить із того, що у флешмоб-акцій є типові правила. Найважливіші їхні пункти:
1.Начебто спонтанне дійство. Заборона збиратися або привертати увагу на місці до акції, одночасний початок і закінчення акції її учасниками. Після акції потрібно миттєво зникати з місця дії в різні сторони, і робити вигляд начебто ні чого й не було.
2.Сценарій повинен привносити абсурдність у те, що відбувається.
3.Жорстке дотримання сценарію.
4.Не викликати агресивної реакції. Не порушувати законів і моральних засад, не показувати ніяких політичних поглядів.
Така акція викликала як у педагогічного колектива, так і в учнів найкращі емоції. Відео можна побачити в соціальній мережі «Вконтакті» на сторінці аканту «ДПТНЗ Роменське ВПУ».