З 02 по 06 березня в Роменському вищому професійному училищі пройшов предметний тиждень професій торгівельної справи. Проведення таких тижнів в училищі вже давно стало традицією, і їх основна мета полягає у поглибленні практичних умінь і навичок учнів, підвищенні рівня професійної майстерності, розвитку їх творчих здібностей.
![Фото 01. 03.03.2015](/news/03.03.2015/001.jpg)
![Фото 02. 03.03.2015](/news/03.03.2015/002.jpg)
![Фото 03. 03.03.2015](/news/03.03.2015/003.jpg)
Відомо, що людина працює з задоволення і на повну силу лише тоді, коли вид діяльності відповідає її здібностям, можливостям та зацікавленості. Майстри виробничого навчання разом з учнями з професій «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» підготували ряд заходів, які максимально розкривають сутність професій, демонструють їх особливості та актуальність на сучасному ринку праці.
![Фото 04. 03.03.2015](/news/03.03.2015/004.jpg)
![Фото 05. 03.03.2015](/news/03.03.2015/005.jpg)
Своє бачення майбутньої професії учні відтворили у стіннівках.
Майбутні продавці завзято запрошували зробити покупку на виставці-продажу товарів, яку оформили творчо та майстерно. Під час обслуговування учні демонстрували свої професійні здібності та високий рівень культури спілкування з покупцями. Дівчата в українських костюмах пропонували свій товар всім бажаючим, надаючи при цьому кваліфіковану консультацію про якість товару.
![Фото 06. 03.03.2015](/news/03.03.2015/006.jpg)
![Фото 07. 03.03.2015](/news/03.03.2015/007.jpg)
![Фото 08. 03.03.2015](/news/03.03.2015/008.jpg)
Майбутні продавці завзято запрошували зробити покупку на виставці-продажу товарів.
Цікавим та насиченим став «Тиждень торгівельної справи» і для старшокласників спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Учнів ознайомили з професіями та спеціальностями, за якими готують майбутніх фахівців у Роменському ВПУ, детально розповіли про професії «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів». Школярам продемонстрували фільм «Мій навчальний заклад» та відеокліп «Моя професія - найкраща».
![Фото 09. 03.03.2015](/news/03.03.2015/009.jpg)
![Фото 10. 03.03.2015](/news/03.03.2015/010.jpg)
![Фото 11. 03.03.2015](/news/03.03.2015/011.jpg)
![Фото 12. 03.03.2015](/news/03.03.2015/012.jpg)
Старшокласники шкіл в гостях у Роменському ВПУ.
Для максимальної зацікавленості та створення атмосфери довіри між учнями шкіл та учнівським колективом Роменського ВПУ, майстри виробничого навчання провели ряд цікавих та пізнавальних конкурсів. Школярі взяли активну участь у майстер-класах: «робота на ЕККА», «складна упаковка непродовольчих товарів», «зав’язування краваток», «робота на вагах» та змаганнях на кмітливість і ерудицію, за що отримали солодкі призи.
![Фото 13. 03.03.2015](/news/03.03.2015/013.jpg)
![Фото 14. 03.03.2015](/news/03.03.2015/014.jpg)
![Фото 15. 03.03.2015](/news/03.03.2015/015.jpg)
![Фото 16. 03.03.2015](/news/03.03.2015/016.jpg)
![Фото 17. 03.03.2015](/news/03.03.2015/017.jpg)
![Фото 18. 03.03.2015](/news/03.03.2015/018.jpg)
Школярі взяли активну участь у майстер-класах та конкурсах.
![Фото 19. 03.03.2015](/news/03.03.2015/019.jpg)
![Фото 20. 03.03.2015](/news/03.03.2015/020.jpg)
На завершення майбутнім випускникам шкіл влаштували екскурсію по училищу, у ході якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою та умовами навчання, пригостили гарячим чаєм та смачними пиріжками, які учні груп кухарів виготовили власноруч.