Що створити атмосферу свята в грі-змаганні, зміцнювати здоров"я та виховувати в учнів почуття дружби, колективізму в училищі було проведено «Ігри патріотів». Захід відбувся 23 лютого у спортивному залі навчального закладу.
Учні груп АСЕ-2, СТ-3, КК-2 та АСЕ-1взяли активну участь у спортивних конкурсах, а саме:комбінована естафета, вправи з м"ячем, силові вправи, влучний кидок, вогнева підготовка та перенесення потерпілого».
Під гаслом перемоги команди достойно представили свої навчальні групи та набули досвіду участі у змаганнях такого виду і готуватимуться до наступних змагань, формуючи серед своїх ровесників засади здорового способу життя та національно-патріотичні почуття.
![Фото 01. 23.02.2015](/news/23.02.2015/001.jpg)
![Фото 02. 23.02.2015](/news/23.02.2015/002.jpg)
Команда групи АСЕ-2 називалася «Козачки», а збірна команда груп СТ-3, КК-2 та АСЕ-1 – «Українці».
![Фото 03. 23.02.2015](/news/23.02.2015/003.jpg)
![Фото 04. 23.02.2015](/news/23.02.2015/004.jpg)
З вітальним словом виступив директор училища Помаран Павло Іванович та побажав всім учасникам найкращі вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — здоров"я, щастя і радості від перемог та удач!
![Фото 05. 23.02.2015](/news/23.02.2015/005.jpg)
![Фото 06. 23.02.2015](/news/23.02.2015/006.jpg)
![Фото 07. 23.02.2015](/news/23.02.2015/007.jpg)
![Фото 08. 23.02.2015](/news/23.02.2015/008.jpg)
![Фото 09. 23.02.2015](/news/23.02.2015/009.jpg)
![Фото10. 23.02.2015](/news/23.02.2015/010.jpg)
![Фото11. 23.02.2015](/news/23.02.2015/011.jpg)
![Фото 12. 23.02.2015](/news/23.02.2015/012.jpg)
![Фото 13. 23.02.2015](/news/23.02.2015/013.jpg)
![Фото 14. 23.02.2015](/news/23.02.2015/014.jpg)
![Фото 15. 23.02.2015](/news/23.02.2015/015.jpg)
![Фото 16. 23.02.2015](/news/23.02.2016/015.jpg)