Прийми, любов, моє вітання,
Коли весна ось-ось прийде.
І квітне на землі кохання
У ніжний Валентинів день.
День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – про любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…
Хочу надати вашій увазі декілька цікавих фактів, безпосередньо пов’язаних із Днем Святого Валентина.
А чи знаєте Ви? Що 85% всіх валентинок та листівок подарованих у цей день купляють жінки. 73% усіх квітів, які продаються у цей святковий день купують саме чоловіки і лише 27% – жінки.
День святого Валентина з нетерпінням чекала вся учнівська молодь нашого навчального закладу.
Дехто вперше освідчився в коханні та симпатії, а дехто вже в черговий раз привітав свою «другу половинку» найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець.
Активно, креативно, весело та чуттєво зустріли в училищі День Cвятого Валентина, який був насичений різноманітними заходами.
З 8 години ранку працювала скринька привітань з Днем Святого Валентина. Учнівський та педагогічний колектив із задоволенням залишали свої побажання, вітаючи один одного з Днем закоханих.
![Фото 01. 14.02.2015](/news/14.02.2015/001.jpg)
На першому поверсі з самого ранку пройшла акція «Привітай друзів зі святом».
![Фото 02. 14.02.2015](/news/14.02.2015/002.jpg)
![Фото 03. 14.02.2015](/news/14.02.2015/003.jpg)
На другому поверсі традиційно пройшов конкурс на кращу стіннівку та валентинку. І яких там валентинок тільки не було – вишиті, розфарбовані, зроблені з паперу, ниток та інших підручних матеріалів, а найбільше сподобалася всім валентинка у вигляді серця з мотків ниток, що вирізнялася поміж всіх своєю оригінальністю та кольоровою гамою.
![Фото 04. 14.02.2015](/news/14.02.2015/004.jpg)
![Фото 05. 14.02.2015](/news/14.02.2015/005.jpg)
![Фото 06. 14.02.2015](/news/14.02.2015/006.jpg)
![Фото 07. 14.02.2015](/news/14.02.2015/007.jpg)
![Фото 08. 14.02.2015](/news/14.02.2015/008.jpg)
![Фото 09. 14.02.2015](/news/14.02.2015/009.jpg)
Ще довго будуть прикрашати хол навчального закладу численні різнокольорові стіннівки, щирі привітання та кумедні малюнки.
![Фото 11. 14.02.2015](/news/14.02.2015/011.jpg)
![Фото 12. 14.02.2015](/news/14.02.2015/012.jpg)
![Фото 13. 14.02.2015](/news/14.02.2015/013.jpg)
Журі у складі голови батьківського комітету Людмили Салій та членів учнівської ради визначили переможців конкурсу на крашу стіннівку та валентинку.
![Фото 14. 14.02.2015](/news/14.02.2015/014.jpg)
![Фото 15. 14.02.2015](/news/14.02.2015/015.jpg)
Об 11.30 на першому поверсі учнівська рада провела майстер-клас «Валентинка своїми руками».
![Фото 16. 14.02.2015](/news/14.02.2015/016.jpg)
![Фото 17. 14.02.2015](/news/14.02.2015/017.jpg)
Бібліотекар Марина Миколаївна Картава організувала та провела літературну годину "Умійте кохати". Учні читали вірші про кохання, показували сценки, співали і насолоджувалися розповідями про романтичні історії кохання.
![Фото 18. 14.02.2015](/news/14.02.2015/018.jpg)
![Фото 19. 14.02.2015](/news/14.02.2015/019.jpg)
![Фото 20. 14.02.2015](/news/14.02.2015/020.jpg)
Свято продовжилося і в гуртожитку, було організовано та проведено безліч цікавих заходів та дискотека.
![Фото 21. 14.02.2015](/news/14.02.2015/021.jpg)
![Фото 22. 14.02.2015](/news/14.02.2015/022.jpg)
![Фото 23. 14.02.2015](/news/14.02.2015/023.jpg)
![Фото 24. 14.02.2015](/news/14.02.2015/024.jpg)
![Фото 25. 14.02.2015](/news/14.02.2015/025.jpg)
![Фото 26. 14.02.2015](/news/14.02.2015/026.jpg)
![Фото 27. 14.02.2015](/news/14.02.2015/027.jpg)