10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2015». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.
Конкурс «Учень року» - складне випробування, і перемагають ті юнаки і дівчата, які володіють не просто талантом, а й силою характеру.
До числа конкурсантів увійшли кращі учні училища, які мають високий рівень загальноосвітньої та фахової підготовки, показали себе творчими особистостями і отримали підтримку одногрупників та наставників.
У змаганні за титул переможця взяли участь шість талановитих учнів: Шелудченко Вікторія (група М-2а); Дяченко Олександра (група ПП-2); Забашта Анна (група МШП-2); Орел Юлія (група КК-2); Левченко Дарина (група КЗ-3); Медведенко Денис (група АСЕ-1).
![Фото 01. 11.02.2015](/news/11.02.2015/001.jpg)
Учасників конкурсу оцінювало компетентне журі у складі: Хуторна В.Г. - голова методичної комісії класних керівників; Салій Л.В.- голова батьківського комітету; Яцменко С.М. - викладач української мови; Картава М.М.- завідуюча бібліотекою; Продченко Н. - учениця групи М-2а.
![Фото 02. 11.02.2015](/news/11.02.2015/002.jpg)
Програма змагання складалася з трьох конкурсів:
- «Дозвольте відрекомендуватися», в якому учасники конкурсу у формі творчого проекту, мультимедійної презентації, не лише надали можливість всім присутнім у залі ближче познайомитися з власною особою, а й розкрили своє ставлення до навколишнього світу, розповіли про найвагоміші події в особистому житті, про маленькі та великі досягнення, продемонстрували власну формулу успіху на шляху до заповітної мрії. Кожен конкурсант знайшов свій стиль виступу, який був цікавим та неповторним.
![Фото 03. 11.02.2015](/news/11.02.2015/003.jpg)
![Фото 04. 11.02.2015](/news/11.02.2015/004.jpg)
![Фото 05. 11.02.2015](/news/11.02.2015/005.jpg)
![Фото 06. 11.02.2015](/news/11.02.2015/006.jpg)
![Фото 07. 11.02.2015](/news/11.02.2015/007.jpg)
![Фото 08. 11.02.2015](/news/11.02.2015/008.jpg)
- «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія», у ході якого учасники в оригінальній формі представили свій навчальний заклад та професію. Даний конкурс дозволив розкрити всебічні знання учнів про обрану професію, яка відповідає їхнім природним здібностям і нахилам та стане улюбленою справою всього життя. А можливості для досягнення професіоналізму надає навчальний заклад, який і постав перед всіма присутніми у залі очима конкурсантів у всій красі та багатогранності. Орел Юлія та Левченко Дарина з метою більш яскравої презентації, провели чудовий майстер-клас зі своєї професії, який надовго залишиться у пам’яті всіх, хто мав можливість це спостерігати.
![Фото 09. 11.02.2015](/news/11.02.2015/009.jpg)
![Фото 10. 11.02.2015](/news/11.02.2015/010.jpg)
![Фото 11. 11.02.2015](/news/11.02.2015/011.jpg)
![Фото 12. 11.02.2015](/news/11.02.2015/012.jpg)
![Фото 13. 11.02.2015](/news/11.02.2015/013.jpg)
![Фото 14. 11.02.2015](/news/11.02.2015/014.jpg)
- Найяскравішим та найвеселішим став фінальний конкурс «Світ моїх захоплень», де конкурсанти продемонстрували себе і свої неабиякі здібності у незвичних амплуа: проявили свої акторські таланти, ораторство, розвеселили глядачів, влучно та дотепно читаючи гуморески, показали гарну фізичну підготовку та завзяття, виконуючи складні спортивні трюки. Всі номери викликали цілий шквал овацій, а у членів позитивно настроєного, але об’єктивного журі роздуми: «Хто ж все-таки кращий?»
![Фото 15. 11.02.2015](/news/11.02.2015/015.jpg)
![Фото 16. 11.02.2015](/news/11.02.2015/016.jpg)
![Фото 17. 11.02.2015](/news/11.02.2015/017.jpg)
![Фото 18. 11.02.2015](/news/11.02.2015/018.jpg)
![Фото 19. 11.02.2015](/news/11.02.2015/019.jpg)
За підсумками всіх випробувань: третє призове місце здобула Забашта Анна (учениця групи МШП-2); друге місце виборола Левченко Дарина (учениця групи КЗ-3); переможцем конкурсу «Учень року» стала Орел Юлія (учениця групи КК-2). Грамоти за участь у конкурсі отримали такі учасники, як: Шелудченко Вікторія (група М-2а), Дяченко Олександра (група ПП-2) та Медведенко Денис (група АСЕ-1).
![Фото 20. 11.02.2015](/news/11.02.2015/020.jpg)
![Фото 21. 11.02.2015](/news/11.02.2015/021.jpg)
![Фото 22. 11.02.2015](/news/11.02.2015/022.jpg)
Учасники конкурсу отримали подарунки від батьківського комітету.
![Фото 23. 11.02.2015](/news/11.02.2015/023.jpg)
Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран побажав учасникам конкурсу натхнення та наполегливості у подальшому навчанні та творчості, а переможцю – підкорення нових висот та виходу у фінал ІІ етапу обласного конкурсу «Учень року 2015»!
![Фото 24. 11.02.2015](/news/11.02.2015/024.jpg)
![Фото 25. 11.02.2015](/news/11.02.2015/025.jpg)
![Фото 26. 11.02.2015](/news/11.02.2015/026.jpg)
Конкурс завершено, але процес пізнання продовжується і ще багато чого потрібно буде вивчити, а Орел Юлії доведеться захищати честь училища на обласному конкурсі «Учень року».