Після новорічних святкувань у Роменському ВПУ продовжувалися роботи по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу.
На 1 поверсі навчального корпусу були виконані роботи по облицюванню стін пластиком та гіпсокартоном.
З"явились нові стенди, а саме: Розклад занять, Державна атестація та Оголошення; колона з великими дзеркалами, українські вишиті орнаменти і Берегиня, яка символізує Дерево життя, що є поєднанням трьох світів і символом гармонії Всесвіту.
![Фото 01. 09.02.2015](/news/09.02.2015/001.jpg)
![Фото 02. 09.02.2015](/news/09.02.2015/002.jpg)
![Фото 03. 09.02.2015](/news/09.02.2015/003.jpg)
![Фото 04. 09.02.2015](/news/09.02.2015/004.jpg)
![Фото 05. 09.02.2015](/news/09.02.2015/005.jpg)
![Фото 06. 09.02.2015](/news/09.02.2015/006.jpg)
Тож учні після канікул навчатися будуть не тільки в дуже гарному, оновленому навчальному закладі, а ще й у національно-патріотичній атмосфері.
На початку січня здійснюється улаштування підвісної стелі, ремонт стін, зокрема цеглою ніш та електромонтажні роботи в коридорі 4 поверху, а також переклеєні шпалери.
![Фото 07. 09.02.2015](/news/09.02.2015/007.jpg)
![Фото 08. 09.02.2015](/news/09.02.2015/008.jpg)
Ремонтні роботи продовжилися і в гуртожитку Роменського ВПУ. Зокрема, виконалися штукатурні роботи та облаштування душових кабін для дівчат в санвузлі гуртожитку на 4 поверсі.
Всі ремонтні роботи виконані майстрами виробничого навчання та учнями училища, які навчаються за будівельними спеціальностями.
![Фото 09. 09.02.2015](/news/09.02.2015/009.jpg)
![Фото 10. 09.02.2015](/news/09.02.2015/010.jpg)