Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2014-2015 навчального року, в навчальному закладі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.
У ході змагань працівники училища показали, що вони не лише добре справляються зі своїми професійними обов’язками, але й уміють добре та з користю для здоров’я відпочивати, і як виявилося, мають непогані спортивні задатки.
16 січня пройшли змагання з тенісу.
![Фото 05. 24.01.2015](/news/24.01.2015/005.jpg)
![Фото 02. 24.01.2015](/news/24.01.2015/002.jpg)
![Фото 03. 24.01.2015](/news/24.01.2015/003.jpg)
Переможцями серед жінок стали: Салій Л. В. – І місце, Офат Т. П. – ІІ місце, Усенко Л. В. – ІІІ місце.
![Фото 01. 24.01.2015](/news/24.01.2015/001.jpg)
Серед чоловіків кращими виявилися: Помаран П. І. – І місце, Федосов П. О. – ІІ місце, Жмака Р. В. – ІІІ місце.
![Фото 04. 24.01.2015](/news/24.01.2015/004.jpg)
22 січня працівники навчального закладу змагалися за звання кращого в стрільбі.
У результаті, призові місця розподілилися наступним чином: Рибкіна В. В. – І місце, Спичка В. В. – ІІ місце, Глущенко Р. О. – ІІІ місце.
![Фото 10. 24.01.2015](/news/24.01.2015/010.jpg)
![Фото 06. 24.01.2015](/news/24.01.2015/006.jpg)
![Фото 07. 24.01.2015](/news/24.01.2015/007.jpg)
![Фото 08. 24.01.2015](/news/24.01.2015/008.jpg)
![Фото 09. 24.01.2015](/news/24.01.2015/009.jpg)
А от у змаганнях з шашок переможцями стали: Спичка В. В. – І місце, Міщенко Н. Г. – ІІ місце, Олешко Н. О. – ІІІ місце.
![Фото 11. 24.01.2015](/news/24.01.2015/011.jpg)
![Фото 12. 24.01.2015](/news/24.01.2015/012.jpg)
Всього участь у спортивних змаганнях взяло 62 працівника навчального закладу. Слід відмітити найактивніших учасників, це: Салій Л. В. – фельдшер, Офат Т. П. – секретар, Спичка В. В. – завгосп, Рибкіна В. В. – викладач спецдисциплін.