17 січня у місті Ромни відбувся марш миру на знак демонстрації негативного відношення роменців до тероризму в Україні та вшанування жертв трагедії під Волновахою.
Стартував марш миру від пам’ятника Т.Г.Шевченка. Участь у заході взяли сотні роменців та гостей міста, які пройшлися вулицями міста з прапорами, національною символікою та плакатами в руках, скандуючи «Ні війні», «Донбас – це Україна» , «Миру мир», таким чином, висловлюючи своє ставлення до тероризму не лише на Україні, а й в усьому світі.
![Фото 04. 17.01.2015](/news/17.01.2015/004.jpg)
![Фото 05. 17.01.2015](/news/17.01.2015/005.jpg)
![Фото 01. 17.01.2015](/news/17.01.2015/001.jpg)
![Фото 02. 17.01.2015](/news/17.01.2015/002.jpg)
![Фото 03. 17.01.2015](/news/17.01.2015/003.jpg)
![Фото 06. 17.01.2015](/news/17.01.2015/006.jpg)
Підтримали своїх земляків і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», також приєднавшись до учасників маршу, щоб засвідчити своє бажання миру і побажати мир всім українцям.
![Фото 08. 17.01.2015](/news/17.01.2015/008.jpg)
![Фото 09. 17.01.2015](/news/17.01.2015/009.jpg)
![Фото 07. 17.01.2015](/news/17.01.2015/007.jpg)
![Фото 10. 17.01.2015](/news/17.01.2015/010.jpg)