З метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді щодо професійно-вмотивованого вибору місця майбутнього навчання, з 15 по 16 січня 2015 року в приміщенні Виставкового центру «Іллінський» відбулася щорічна виставка «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій».
Участь у виставці взяли провідні навчальні заклади різних рівнів акредитації Сумської області та інших регіонів, що мали на меті допомогти молоді професійно самовизначитися, сформувати усвідомлений підхід до вибору та зміни професії.
![Фото 01. 16.01.2015](/news/16.01.2015/001.jpg)
![Фото 03. 16.01.2015](/news/16.01.2015/003.jpg)
![Фото 04. 16.01.2015](/news/16.01.2015/004.jpg)
![Фото 05. 16.01.2015](/news/16.01.2015/005.jpg)
![Фото 06. 16.01.2015](/news/16.01.2015/006.jpg)
![Фото 07. 16.01.2015](/news/16.01.2015/007.jpg)
![Фото 08. 16.01.2015](/news/16.01.2015/008.jpg)
![Фото 02. 16.01.2015](/news/16.01.2015/002.jpg)
Виставку «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій» відвідали і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які ознайомилися з роботою представлених навчальних закладів, їх профорієнтаційною інформацією та рекламою, учнівськими та студентськими творчими виробами.
![Фото 09. 16.01.2015](/news/16.01.2015/009.jpg)