За народною традицією 13 січня святкується Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланки.
![Фото 01. 13.01.2015](/news/13.01.2015/001.jpg)
![Фото 11. 13.01.2015](/news/13.01.2015/011.jpg)
Саме цього дня, за гарною українською традицією, активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо привітали учнівський та педагогічний колективи навчального закладу з Новим роком, побажавши їм щастя, добра, здоров`я, благополуччя та мирного неба над головою.
![Фото 02. 13.01.2015](/news/13.01.2015/002.jpg)
![Фото 03. 13.01.2015](/news/13.01.2015/003.jpg)
![Фото 05. 13.01.2015](/news/13.01.2015/005.jpg)
Учні щедрували за всіма українськими народними традиціями, були перевдягненні в різноманітні костюми. Вони провели обряд «Водіння кози» та заспівали щедрівки й різдвяні вертепні пісні.
![Фото 07. 13.01.2015](/news/13.01.2015/007.jpg)
Всі ж, до кого завітали щедрувальники, милувалися веселим передзвоном дзвінких голосів, які подарували усім чудовий настрій, виконавши старовинні новорічні пісні.
![Фото 08. 13.01.2015](/news/13.01.2015/008.jpg)
![Фото 09. 13.01.2015](/news/13.01.2015/009.jpg)
![Фото 10. 13.01.2015](/news/13.01.2015/010.jpg)
На знак подяки кожен щедрувальник отримав солодкі подарунки.
![Фото 04. 13.01.2015](/news/13.01.2015/004.jpg)
![Фото 06. 13.01.2015](/news/13.01.2015/006.jpg)