ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу. Наприкінці минулого року було здійснено ремонт покрівлі та замінено старі вікна й вхідні двері навчально-побутового корпусу на нові, металопластикові.
Нині, в училищі розпочато ремонті роботи. Так, здійснюється улаштування підвісної стелі, ремонт стін, зокрема цеглою ніш та електромонтажні роботи в коридорі 4 поверху. На 1 поверсі виконуються роботи по облицюванню стін пластиком та гіпсокартоном.
![Фото 01. 09.01.2015](/news/09.01.2015/001.jpg)
![Фото 02. 09.01.2015](/news/09.01.2015/002.jpg)
![Фото 03. 09.01.2015](/news/09.01.2015/003.jpg)
![Фото 04. 09.01.2015](/news/09.01.2015/004.jpg)
![Фото 05. 09.01.2015](/news/09.01.2015/005.jpg)
![Фото 06. 09.01.2015](/news/09.01.2015/006.jpg)
![Фото 08. 09.01.2015](/news/09.01.2015/008.jpg)
![Фото 07. 09.01.2015](/news/09.01.2015/007.jpg)
Ремонтні роботи розпочато і в гуртожитку Роменського ВПУ. Зокрема, виконуються штукатурні роботи в санвузлі гуртожитку на 4 поверсі. Планується облаштування душових кабін для дівчат.
![Фото 13. 09.01.2015](/news/09.01.2015/013.jpg)
![Фото 09. 09.01.2015](/news/09.01.2015/009.jpg)
![Фото 10. 09.01.2015](/news/09.01.2015/010.jpg)
![Фото 11. 09.01.2015](/news/09.01.2015/011.jpg)
![Фото 12. 09.01.2015](/news/09.01.2015/012.jpg)
Всі ремонтні роботи виконуються майстрами виробничого навчання та учнями училища, які навчаються за будівельними спеціальностями.