Одним із головних таємничих новорічних свят вважається Різдво. Саме в цей день, за давньою українською традицією, по хатках лунають дзвінкі дитячі голоси, сповіщаючи про народження спасителя - Ісуса Христа.
6 січня, вже вкотре, учнівське самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» пройшлися з колядками та вінчівками, привітавши працівників та ветеранів навчального закладу з прийдешніми святами.
![Фото 01. 08.01.2015](/news/08.01.2015/001.jpg)
![Фото 02. 08.01.2015](/news/08.01.2015/002.jpg)
У національному вбранні з різдвяними атрибутами, юнаки та дівчата бажали всім радості, добра, міцного здоров`я та мирного неба над головою. Колядування супроводжувалось співами, магічними діями, танцями та обрядовими іграми.
![Фото 03. 08.01.2015](/news/08.01.2015/003.jpg)
![Фото 04. 08.01.2015](/news/08.01.2015/004.jpg)
![Фото 05. 08.01.2015](/news/08.01.2015/005.jpg)
![Фото 06. 08.01.2015](/news/08.01.2015/006.jpg)
![Фото 07. 08.01.2015](/news/08.01.2015/007.jpg)
У свою чергу, господарі осель, до яких завітали колядники, зустріли їх приязно, обдарувавши усілякими солодощами і, звичайно, теплими словами безмежної вдячності.
![Фото 08. 08.01.2015](/news/08.01.2015/008.jpg)
![Фото 09. 08.01.2015](/news/08.01.2015/009.jpg)
Традиційно, в навчальному закладі прикрасили на Різдво і капличку Св. Тетяни.
![Фото 10. 08.01.2015](/news/08.01.2015/010.jpg)
![Фото 11. 08.01.2015](/news/08.01.2015/011.jpg)
![Фото 12. 08.01.2015](/news/08.01.2015/012.jpg)