Наприкінці грудня у місті Конотоп відбулися фінальні змагання з волейболу в залік обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.
![Фото 05. 02.01.2015](/news/02.01.2015/005.jpg)
Волейбольна команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ» гідно представила навчальний заклад та вкотре довела, що вона одна з найкращих в Сумській області.
![Фото 01. 02.01.2015](/news/02.01.2015/001.jpg)
![Фото 02. 02.01.2015](/news/02.01.2015/002.jpg)
![Фото 03. 02.01.2015](/news/02.01.2015/003.jpg)
![Фото 04. 02.01.2015](/news/02.01.2015/004.jpg)
У результаті змагань, команда Роменського ВПУ посіла почесне 3 місце!
![Фото 06. 02.01.2015](/news/02.01.2015/006.jpg)
![Фото 07. 02.01.2015](/news/02.01.2015/007.jpg)
![Фото 08. 02.01.2015](/news/02.01.2015/008.jpg)
Вітаємо команду та її тренера з перемогою! Висловлюємо подяку адміністрації навчального закладу за активну підтримку учнів та сприяння розвитку їх спортивних здібностей!
![Фото 09. 02.01.2015](/news/02.01.2015/009.jpg)