Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.
У холі Роменського ВПУ учні навчального закладу із задоволенням продемонстрували членам журі новорічні іграшки, екібани та стіннівки, створені власноруч.
![Фото 01. 29.12.2014](/news/29.12.2014/001.jpg)
![Фото 02. 29.12.2014](/news/29.12.2014/002.jpg)
![Фото 03. 29.12.2014](/news/29.12.2014/003.jpg)
![Фото 04. 29.12.2014](/news/29.12.2014/004.jpg)
![Фото 05. 29.12.2014](/news/29.12.2014/005.jpg)
![Фото 06. 29.12.2014](/news/29.12.2014/006.jpg)
![Фото 07. 29.12.2014](/news/29.12.2014/007.jpg)
![Фото 08. 29.12.2014](/news/29.12.2014/008.jpg)
![Фото 09. 29.12.2014](/news/29.12.2014/009.jpg)
На конкурсі були представлені оригінальні новорічні прикраси, виготовлені із дерева, соломи, тканини, ниток, паперу, що переливалися різноманітними кольорами. На створення новорічних прикрас юних митців надихали новорічні персонажі та казкові герої.
![Фото 10. 29.12.2014](/news/29.12.2014/010.jpg)
![Фото 11. 29.12.2014](/news/29.12.2014/011.jpg)
![Фото 12. 29.12.2014](/news/29.12.2014/012.jpg)
![Фото 13. 29.12.2014](/news/29.12.2014/013.jpg)
![Фото 14. 29.12.2014](/news/29.12.2014/014.jpg)
![Фото 15. 29.12.2014](/news/29.12.2014/015.jpg)
![Фото 16. 29.12.2014](/news/29.12.2014/016.jpg)
![Фото 17. 29.12.2014](/news/29.12.2014/017.jpg)
![Фото 18. 29.12.2014](/news/29.12.2014/018.jpg)
![Фото 19. 29.12.2014](/news/29.12.2014/019.jpg)
![Фото 20. 29.12.2014](/news/29.12.2014/020.jpg)
![Фото 21. 29.12.2014](/news/29.12.2014/021.jpg)
![Фото 22. 29.12.2014](/news/29.12.2014/022.jpg)
![Фото 23. 29.12.2014](/news/29.12.2014/023.jpg)
![Фото 24. 29.12.2014](/news/29.12.2014/024.jpg)
![Фото 25. 29.12.2014](/news/29.12.2014/025.jpg)
![Фото 26. 29.12.2014](/news/29.12.2014/026.jpg)
Конкурс завершився, а переможців буде визначено під час новорічного концерту, де творці кращих робіт отримають подарунки від батьківського комітету училища. А от іграшки стануть головним атрибутом новорічної святкової красуні навчального закладу.