Новорічний концерт, що відбувся в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», закликав учнів навчального закладу до святкувань та веселощів.
![Фото 01. 31.12.2014](/news/31.12.2014/001.jpg)
![Фото 15. 31.12.2014](/news/31.12.2014/015.jpg)
Отож, новорічна ялинка і звичайно юні артисти Роменського ВПУ покликали всіх на новорічне диво, де лунали жарти, співи та веселі розваги.
![Фото 02. 31.12.2014](/news/31.12.2014/002.jpg)
![Фото 03. 31.12.2014](/news/31.12.2014/003.jpg)
![Фото 04. 31.12.2014](/news/31.12.2014/004.jpg)
![Фото 05. 31.12.2014](/news/31.12.2014/005.jpg)
![Фото 06. 31.12.2014](/news/31.12.2014/006.jpg)
![Фото 07. 31.12.2014](/news/31.12.2014/007.jpg)
Новорічні віншування прозвучали від Дід Мороза та Снігуроньки, що завітали до навчального закладу, принісши з собою море радощів, веселощів, розваг, позитивних емоцій та усмішок.
![Фото 14. 31.12.2014](/news/31.12.2014/014.jpg)
Привітав усіх із наступаючим Новим 2015 роком директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, що побажав учнівському та педагогічному колективу нових творчих та професійних злетів, успіхів, злагоди та здоров’я в родині, та миру в країні.
![Фото 08. 31.12.2014](/news/31.12.2014/008.jpg)
Ну і звичайно, як і годиться напередодні Нового року, учні отримали подарунки. Солодкі призи від батьківського комітету були вручені переможцям та учасникам творчого конкурсу новорічних стіннівок, іграшок та екібан.
![Фото 09. 31.12.2014](/news/31.12.2014/009.jpg)
![Фото 10. 31.12.2014](/news/31.12.2014/010.jpg)
![Фото 11. 31.12.2014](/news/31.12.2014/011.jpg)
![Фото 12. 31.12.2014](/news/31.12.2014/012.jpg)
![Фото 13. 31.12.2014](/news/31.12.2014/013.jpg)
![Фото 16. 31.12.2014](/news/31.12.2014/016.jpg)
Продовжилася святкова програма молодіжною дискотекою, де учні, перевтілившись у казкових героїв, дружньо проводжали старий рік та зустрічали новий 2015 року, що неодмінно принесе всім любов, добро та здійснення найзаповітніших мрій і бажань.
![Фото 17. 31.12.2014](/news/31.12.2014/017.jpg)