Новорічних казкових героїв та головних винуватців свята – Діда Мороза і його онучку Снігуроньку – запросили мешканці гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» до своєї оселі.
![Фото 01. 30.12.2014](/news/30.12.2014/001.jpg)
![Фото 02. 30.12.2014](/news/30.12.2014/002.jpg)
Веселі розваги, жарти, запальні танці та улюблені пісні, святкові конкурси та розіграші – це та багато чого іншого підготували для молоді Учнівська рада та вихователь гуртожитку Ніна Шевченко, які створили для учнів Роменського ВПУ святкову атмосферу напередодні Нового року.
![Фото 04. 30.12.2014](/news/30.12.2014/004.jpg)
![Фото 05. 30.12.2014](/news/30.12.2014/005.jpg)
![Фото 06. 30.12.2014](/news/30.12.2014/006.jpg)
![Фото 07. 30.12.2014](/news/30.12.2014/007.jpg)
![Фото 03. 30.12.2014](/news/30.12.2014/003.jpg)
![Фото 08. 30.12.2014](/news/30.12.2014/008.jpg)
![Фото 10. 30.12.2014](/news/30.12.2014/010.jpg)
![Фото 09. 30.12.2014](/news/30.12.2014/009.jpg)
Учнівська рада гуртожитку щиро вітає учнів, педагогічний колектив, усіх працівників училища з новорічними святами! Щастя, здоров’я, успіхів у праці й навчанні!