Вже стало гарною традицією збиратися всім учнівським та педагогічним колективом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні Святого Миколая та під гучні оплески й слова «Ялинко, засяй» - відкривати новорічну красуню – головну ялинку навчального закладу, що вже прикрасила подвір`я училища.
![Фото 01. 20.12.2014](/news/20.12.2014/001.jpg)
![Фото 02. 20.12.2014](/news/20.12.2014/002.jpg)
![Фото 03. 20.12.2014](/news/20.12.2014/003.jpg)
![Фото 04. 20.12.2014](/news/20.12.2014/004.jpg)
Найщиріші вітання прозвучали у цей святковий день від казкового Діда Мороза, Снігуроньки, Зимоньки-Зими у ході цікавої театралізованої музичної програми.
![Фото 07. 20.12.2014](/news/20.12.2014/007.jpg)
![Фото 08. 20.12.2014](/news/20.12.2014/008.jpg)
![Фото 09. 20.12.2014](/news/20.12.2014/009.jpg)
Привітав усіх присутніх і господар ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, який побажав, щоб новий 2015 рік приніс у кожну сім`ю злагоду, добробут та любов, а всі ваші найзаповітніші мрії обов`язково збулися.
![Фото 06. 20.12.2014](/news/20.12.2014/006.jpg)
Після веселих пісень та розваг під дружні гучні скандування чарівних слів: «Один, два, три – ялиночка засяй!», казкове диво сталося - головна ялинка Роменського ВПУ засвітила свої вогні, таким чином, даючи старт всіх новорічно-різдвяних свят. Розкішну красуню, прибрану різноманітними прикрасами та дощиками, про що заздалегідь потурбувалися учні, викладачі та майстри навчального закладу, освітили різнокольорові електричні лампочки, що заграли всіма барвами райдуги.
![Фото 10. 20.12.2014](/news/20.12.2014/010.jpg)
![Фото 05. 20.12.2014](/news/20.12.2014/005.jpg)
Цьогоріч, приємним подарунком не лише для колективу Роменського ВПУ, а й для мешканців та гостей міста стала новорічна ілюмінація у вигляді сніговика та символа 2015 року – кози.
![Фото 11. 20.12.2014](/news/20.12.2014/011.jpg)
![Фото 12. 20.12.2014](/news/20.12.2014/012.jpg)
![Фото 13. 20.12.2014](/news/20.12.2014/013.jpg)