17 грудня 2014 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла VII - звітно-виборна конференція Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.
![Фото 01. 19.12.2014](/news/19.12.2014/001.jpg)
![Фото 03. 19.12.2014](/news/19.12.2014/003.jpg)
Присутні заслухали та обговорили доповідь голови райпрофорганізації Васильченка Григорія Петровича про роботу комітету районної профспілкової організації за період з лютого 2010 року по грудень 2014 року.
![Фото 04. 19.12.2014](/news/19.12.2014/004.jpg)
У доповіді Васильченко Г.П. відмітив, що районний комітет профспілки, первинні профспілкові організації працювали над виконанням рішень VI-го з`їзду Профспілки працівників АПК України, постанов VІ-х звітно-виборних конференцій обласної та районної організації працівників АПК, направлених на захист трудових соціально-економічних прав та інтересів спілчан.
Особлива увага приділялась створенню нових робочих місць, безпечних умов праці працівників, проведенню атестації робочих місць, підвищенню заробітної плати і своєчасної її виплати, мотивації профспілкового членства.
За звітний період виборний актив, комітет районної профспілкової організації, його президія проводили роботу з виконання вимог Статуту профспілки по захисту економічних, соціальних, трудових, професійних, духовних прав та інтересів членів профспілки.
У роботі конференції взяли участь представники первинних профспілкових організацій працівників та учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Оксана Подоляка, Руслана Гайдук, Тетяна Прокопенко, Олександр Омеляненко, Олександра Д`яченко, Олександра Стрижевська.
![Фото 02. 19.12.2014](/news/19.12.2014/002.jpg)