Учнівський та педагогічний колективи продовжують співпрацювати з військовими, які служать в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни та по можливості допомагають їм продуктами, теплим одягом, засобами обігріву, речами повсякденного вжитку.
Потреби української армії в зимовий період особливі, адже юнакам необхідно не тільки зігрітися, а й забезпечити собі безпеку та непоміченість ворожими угрупованнями. Тож, Роменське ВПУ почало шити для військових маскувальні костюми.
Під керівництвом викладача спецдисциплін з професії «кравець, закрійник» Пугач Тамари Миколаївни та майстрів виробничого навчання - Помаран Тетяни Миколаївни і Гречаник Марії Іванівни, кравчині училища за декілька днів виготовили кілька десятків маскхалатів для бійців, які допоможуть солдатам залишатися непомітними в бою під час зимових опадів та холодів. Такий вид одягу для більшості дівчат новий, та все ж вони опанували порядок дій при його пошитті та із задоволенням працюють на благо захисників Вітчизни.
![Фото 03. 16.12.2014](/news/16.12.2014/003.jpg)
![Фото 04. 16.12.2014](/news/16.12.2014/004.jpg)
![Фото 01. 16.12.2014](/news/16.12.2014/001.jpg)
![Фото 02. 16.12.2014](/news/16.12.2014/002.jpg)
![Фото 05. 16.12.2014](/news/16.12.2014/005.jpg)
![Фото 06. 16.12.2014](/news/16.12.2014/006.jpg)
![Фото 07. 16.12.2014](/news/16.12.2014/007.jpg)
Готова амуніція незабаром буде передана військовим у зону АТО, адже нині така форма вкрай необхідна українським розвідгрупам та снайперам.
![Фото 08. 16.12.2014](/news/16.12.2014/008.jpg)
![Фото 09. 16.12.2014](/news/16.12.2014/009.jpg)