Закінчився важкий та насичений день для любителів математики.
Так, на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів ПТНЗ. Свої математичні здібності та логічне мислення показали учні чотирьох навчальних закладів: ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» та ДПТНЗ «Глинський ПАЛ».
![Фото 01. 08.12.2014](/news/08.12.2014/001.jpg)
![Фото 02. 08.12.2014](/news/08.12.2014/002.jpg)
![Фото 04. 08.12.2014](/news/08.12.2014/004.jpg)
Усі учасники олімпіади в цілому справилися із завданнями. Найбільш важкими для учнів виявилися завдання, що потребували нестандартного підходу, аналітичних здібностей, швидкості та логічного мислення.
![Фото 03. 08.12.2014](/news/08.12.2014/003.jpg)
![Фото 06. 08.12.2014](/news/08.12.2014/006.jpg)
![Фото 07. 08.12.2014](/news/08.12.2014/007.jpg)
Найбільшу кількість балів, за результатами олімпіади, набрала Балакліцька Марія Сергіївна, учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що і буде захищати честь начального закладу в наступному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
![Фото 05. 08.12.2014](/news/08.12.2014/005.jpg)