Людина, її життя і здоров`я є найвищими соціальними цінностями, визначеними Конституцією України. Проте, результати ряду досліджень свідчать, що сучасний стан здоров`я молоді з року в рік погіршується. Особливе занепокоєння викликає стан репродуктивного здоров`я молоді, збереження якого сьогодні виходить далеко за межі медицини та охорони здоров`я.
Зважаючи на актуальність проблеми та з метою популяризації серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров`я у майбутньому; сприяння усвідомленню підлітками необхідності збереження та зміцнення здоров`я як важливої складової успішного дорослого життя, закладання основ відповідального батьківства, Міністерством освіти і науки України спільно з Фондом народонаселення ООН в Україні розроблено програму «Дорослішай на здоров`я!».
![Фото 04. 14.12.2014](/news/14.12.2014/004.jpg)
Наприкінці листопада 28 практичних психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Сумської області пройшли підготовку для роботи за програмою «Дорослішай на здоров`я!». Участь у семінарі взяла також практичний психолог «Роменське ВПУ» Радчук Надія Анатоліївна.
![Фото 01. 14.12.2014](/news/14.12.2014/001.jpg)
![Фото 02. 14.12.2014](/news/14.12.2014/002.jpg)
![Фото 03. 14.12.2014](/news/14.12.2014/003.jpg)
У ході семінару-тренінгу учасники ознайомилися з концептуальними засадами програми, її змістом та методикою тренінгової роботи, а ще - практикувалися у проведенні вправ за програмою.
![Фото 05. 14.12.2014](/news/14.12.2014/005.jpg)
![Фото 06. 14.12.2014](/news/14.12.2014/006.jpg)
![Фото 07. 14.12.2014](/news/14.12.2014/007.jpg)
![Фото 08. 14.12.2014](/news/14.12.2014/008.jpg)
![Фото 09. 14.12.2014](/news/14.12.2014/009.jpg)
За результатами підготовки учасники тренінгу отримали сертифікати педагога-тренера та відтепер поступово будуть впроваджувати програму у своїх навчальних закладах.