Минулого тижня в актовому залі училища пройшли збори старост та радників учнівських груп Роменського ВПУ.
![Фото 01. 30.11.2014](/news/30.11.2014/001.jpg)
![Фото 02. 30.11.2014](/news/30.11.2014/002.jpg)
Головне питання, яке було обговорене активістами, це підготовка до Тижня учнівського самоврядування.
Члени учнівського самоврядування поінформували про план заходів Тижня учнівського самоврядування, що буде проходити з 1 по 5 грудня в навчальному закладі. Звернули увагу на питання виконання своїх обов’язків старостами і радниками учнівських груп та участь їх у різноманітних заходах, акціях, які проводяться активістами на загальноучилищному й міському рівнях, закликавши учнів бути більш активними та ініціативними.
![Фото 03. 30.11.2014](/news/30.11.2014/003.jpg)
У рамках Тижня буде проведено звітно-виборчу конференцію, де кожна група відзвітує про проведену роботу за останній рік, конкурс стінгазет «Ми – лідери в училищі», спортивно-розважальну програму, святковий концерт та ще багато цікавих акцій і заходів.