Нещодавно на базі Сумського національного аграрного університету відбулося грандіозне свято - День факультету харчових технологій, у ході якого пройшло багато цікавих майстер-класів, виставок, музичних віншувань.
До проведення заходу долучилися представники провідних переробних підприємств Сумської області, представивши свою продукцію. А гостями цього дня, крім викладачів і студентів СНАУ, стали студенти та учні професійних технічних училищ, ліцеїв і технікумів Сумщини.
Запросили на свято й учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Кухар, кондитер». Для них цей день став днем отримання нового досвіду, поповнення знань в сфері харчових технологій та можливістю отримання інформації щодо продовження навчання й вступу до університету.
![Фото 01. 27.11.2014](/news/27.11.2014/001.jpg)
![Фото 02. 27.11.2014](/news/27.11.2014/002.jpg)
Найбільш очікуваним пунктом програми свята для багатьох запрошених гостей стали майстер-класи та презентації продукції, власноруч виготовленої руками студентів факультету, яку можна було не тільки сфотографувати, але і спробувати.
![Фото 03. 27.11.2014](/news/27.11.2014/003.jpg)
![Фото 04. 27.11.2014](/news/27.11.2014/004.jpg)
![Фото 05. 27.11.2014](/news/27.11.2014/005.jpg)
![Фото 06. 27.11.2014](/news/27.11.2014/006.jpg)
![Фото 07. 27.11.2014](/news/27.11.2014/007.jpg)
![Фото 08. 27.11.2014](/news/27.11.2014/008.jpg)