«Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!» - саме під таким гаслом пройшли в Україні цьогоріч заходи по вшануванню пам’яті загиблих від голоду в 1932-1933 рр.
Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не могли оминути своєю увагою таку трагічну для всього українського народу дату.
![Фото 08. 23.11.2014](/news/23.11.2014/008.jpg)
Зокрема, протягом тижня з 17 по 21 листопада у Роменському ВПУ пройшли урок-пам’яті «У той рік заніміли зозулі» та виховні години «Голодомор – геноцид українського народу». Працювала тематична виставка літератури у бібліотеці навчального закладу «Голодомор у творчості поетів, публіцистів».
22 листопада представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналося до міської влади та громадськості міста, взявши участь у мітингу-реквіємі, що пройшов біля пам`ятного знака жертвам Голодомору, що знаходиться по вулиці Дудіна. Сотні вінків та траурних букетів лягли до підніжжя пам’ятника. Схиляючи голови, присутні вшанували жертв тих чорних років хвилинною мовчання.
![Фото 01. 23.11.2014](/news/23.11.2014/001.jpg)
![Фото 02. 23.11.2014](/news/23.11.2014/002.jpg)
![Фото 03. 23.11.2014](/news/23.11.2014/003.jpg)
![Фото 04. 23.11.2014](/news/23.11.2014/004.jpg)
![Фото 05. 23.11.2014](/news/23.11.2014/005.jpg)
![Фото 06. 23.11.2014](/news/23.11.2014/006.jpg)
Приєднався колектив училища і до проведення щорічної Загальноукраїнської акції «Засвіти свічку пам`яті», запаливши свічки та лампадки скорботи, таким чином, уклонившись мільйонам загиблих, десяткам мільйонів ненароджених, понівеченим людським долям, виснаженій душі українського народу.
![Фото 07. 23.11.2014](/news/23.11.2014/007.jpg)