22 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році.
![Фото 01. 24.11.2014](/news/24.11.2014/001.jpg)
Привітати учасників олімпіади прибула до навчального закладу методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна, яка побажала конкурсантам успіхів та наголосила, що головне – це не перемога, а участь та покращення своїх знань.
![Фото 02. 24.11.2014](/news/24.11.2014/002.jpg)
Показати свої знання історії та довести, що кожен із них кращий, зібралися учні-конкурсанти з чотирьох навчальних закладів області: ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», ДПТНЗ «Глинський ПАЛ» та ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
День видався напружений: після кількох годин інтенсивної праці – очікування суворого вердикту журі. Та підняти настрій та зняти хвилювання допомогли учасникам олімпіади члени учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
У результаті, кращими стали - Гирич Катерина Віталіївна, учениця Роменського ВПУ, що виконувала завдання за 10 клас та Підлісний Юрій Юрійович, учень Синівського ліцею – за завданнями 11 класу.
![Фото 03. 24.11.2014](/news/24.11.2014/003.jpg)