З метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, та на підтримку ініціативи громадськості 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким в Україні встановлено свято - День Гідності та Свободи, що відзначатиметься щорічно 21 листопада.
Тож, саме цього дня – 21 листопада 2014 року роменська громада, учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій та всі небайдужі до майбутнього України, зібралися на мітинг, з нагоди Дня Гідності та Свободи, біля пам’ятника Т.Г. Шевченка.
Участь у заходах взяли і члени молодіжної громадської організації «Сузір’я», що діє при ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які вшанували загиблих під час масових акцій протесту у листопаді 2013 року-лютому 2014 року та підкреслили важливість революційних подій, що проходять на території України, і в місті Ромни зокрема.
![Фото 01. 22.11.2014](/news/22.11.2014/001.jpg)
![Фото 02. 22.11.2014](/news/22.11.2014/002.jpg)
![Фото 03. 22.11.2014](/news/22.11.2014/003.jpg)
![Фото 04. 22.11.2014](/news/22.11.2014/004.jpg)
![Фото 06. 22.11.2014](/news/22.11.2014/006.jpg)
![Фото 08. 22.11.2014](/news/22.11.2014/008.jpg)
![Фото 07. 22.11.2014](/news/22.11.2014/007.jpg)
Крім того, у Роменському ВПУ класними керівниками та майстрами виробничого навчання були проведені уроки Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні.