У вівторок, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.
![Фото 01. 18.11.2014](/news/18.11.2014/001.jpg)
Щирі вітання та поздоровлення з нагоди Дня народження отримала заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка.
![Фото 02. 18.11.2014](/news/18.11.2014/002.jpg)
![Фото 03. 18.11.2014](/news/18.11.2014/003.jpg)
Учнівський та педагогічний колективи підвели підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.
Адміністрація навчального закладу вкотре звернула увагу на дотримання правил внутрішнього розпорядку в училищі та проживання в гуртожитку. Наголосила на посиленні уваги учнів та дотримання техніки безпеки під час настання холодів та випадання опадів.
Було підведено підсумки проведеного в училищі творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». За участі кращих виконавців у кожній номінації наприкінці листопада відбудеться заключний гала-концерт.
![Фото 04. 18.11.2014](/news/18.11.2014/004.jpg)