Відбулася чергова загальноучилищна лінійка, що цього разу пройшла в піднесеному святковому настрої.
![Фото 01. 13.11.2014](/news/13.11.2014/001.jpg)
![Фото 02. 13.11.2014](/news/13.11.2014/002.jpg)
Диплом Міністерства освіти і науки України за свою професійну майстерність отримав майстер виробничого навчання Роменського ВПУ, переможець Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Лицювальник-плиточник» в 2013 році Віктор Хідирнабійович Литвиненко.
![Фото 03. 13.11.2014](/news/13.11.2014/003.jpg)
![Фото 04. 13.11.2014](/news/13.11.2014/004.jpg)
Щирими вітаннями та грамотами були відзначені переможці змагань з настільного тенісу, що були проведені в залік спартакіади училища.
![Фото 05. 13.11.2014](/news/13.11.2014/005.jpg)
![Фото 06. 13.11.2014](/news/13.11.2014/006.jpg)
![Фото 07. 13.11.2014](/news/13.11.2014/007.jpg)
![Фото 08. 13.11.2014](/news/13.11.2014/008.jpg)
![Фото 09. 13.11.2014](/news/13.11.2014/009.jpg)
![Фото 10. 13.11.2014](/news/13.11.2014/010.jpg)
Розглянули учнівський та педагогічний колективи і поточні питання функціонування навчального закладу.
Про проведення ІІ етапу олімпіад з української мови та літератури і біології поінформувала заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка. Також вона розповіла, що військові, що служать в зоні АТО, яким минулого тижня була передана посилка, зібрана учнями та педагогами Роменського ВПУ, передавали свої вітання та дякували за допомогу, і сподіваються на подальшу співпрацю. Благодійна акція по збору коштів для придбання речей та продуктів військовим, що діє в навчальному закладі, продовжується. Зачитала Тетяна Яківна і кращі листи, які були написані учасниками олімпіади з української мови та літератури, до українських військових.
![Фото 11. 13.11.2014](/news/13.11.2014/011.jpg)