8 листопада 2014 року у Роменському ВПУ стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році. Метою конкурсу стали пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді.
У стінах училища зустрілися учні-конкурсанти та їх наставники з чотирьох навчальних закладів області: ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», «Глинський ПАЛ», ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
Під час урочистого відкриття олімпіади з вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Роменського ВПУ Рукавичка Тетяна Яківна, побажала удачі, наснаги та перемоги.
![Фото 01. 11.11.2014](/news/11.11.2014/001.jpg)
![Фото 02. 11.11.2014](/news/11.11.2014/002.jpg)
Методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна відзначила, що всі присутні конкурсанти вже є переможцями, адже здобули перші місця у І етапі олімпіади, побажала успіхів та перемоги.
![Фото 03. 11.11.2014](/news/11.11.2014/003.jpg)
Голова журі Яцменко Світлана Миколаївна, викладач української мови та літератури Роменського ВПУ ознайомила присутніх з інструкцією щодо оформлення та виконання роботи.
![Фото 04. 11.11.2014](/news/11.11.2014/004.jpg)
Підняти настрій та зняти хвилювання допомогли члени учнівського самоврядування Роменського ВПУ. Символічною подією було запалювання свічок на святковому короваї учасниками конкурсу, де кожна свічка мала певне значення: 1 – обдарованості і таланту; 2 – наполегливості і працьовитості; 3 – жаги знань.
![Фото 05. 11.11.2014](/news/11.11.2014/005.jpg)
![Фото 07. 11.11.2014](/news/11.11.2014/007.jpg)
![Фото 08. 11.11.2014](/news/11.11.2014/008.jpg)
Привітала гостей і Цариця Наук, яка зазначила, що робота учасників олімпіади є величезним вкладом не лише у власне самовираження, а й у розбудову держави.
![Фото 06. 11.11.2014](/news/11.11.2014/006.jpg)
![Фото 09. 11.11.2014](/news/11.11.2014/009.jpg)
![Фото 10. 11.11.2014](/news/11.11.2014/010.jpg)