5-6 листопада в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з настільного тенісу серед навчальних груп в залік спартакіади училища.
![Фото 01. 07.11.2014](/news/07.11.2014/001.jpg)
У яскравій та запеклій боротьбі серед дівчат призові місця розподілилися наступним чином: Степаненко Ю. (група КК-2) – І місце; Авраменко О. (група КК-а) – ІІ місце; Михайловська Д. (група КК-4) – ІІІ місце.
![Фото 02. 07.11.2014](/news/07.11.2014/002.jpg)
![Фото 03. 07.11.2014](/news/07.11.2014/003.jpg)
![Фото 04. 07.11.2014](/news/07.11.2014/004.jpg)
Серед хлопців перемогу здобули: Бойко А. (група КК-2) – І місце; Ляшенко О. (група М-1) – ІІ місце; Гаращенко О. (група АСЕ-2) – ІІІ місце.
![Фото 05. 07.11.2014](/news/07.11.2014/005.jpg)
![Фото 06. 07.11.2014](/news/07.11.2014/006.jpg)
![Фото 07. 07.11.2014](/news/07.11.2014/007.jpg)
![Фото 08. 07.11.2014](/news/07.11.2014/008.jpg)
Вітаємо учасників змагань з перемогою!
Кращі гравці вже зовсім скоро будуть захищати честь навчального закладу на обласних змаганнях з настільного тенісу. Тож, побажаємо їм хороших результатів.