Кінець жовтня в Роменському ВПУ для любителів спорту став надзвичайно насиченим.
21 жовтня на базі навчального закладу пройшла зона обласної спартакіади з міні-футболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Кращою стала команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що зайняла І місце. Путивльський професійний ліцей посів ІІ місце і ІІІ місце дісталося команді Лебединського ВПУ лісного господарства
І вже 29 жовтня спортивний майданчик Роменського ВПУ зустрічав учасників фінальних обласних змагань з міні-футболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Участь у фіналі взяли футбольні команди ДПТНЗ «Роменське ВПУ», Конотопського ВПУ, Сумського центру ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу, Сумського центру ПТО.
![Фото 01. 30.10.2014](/news/30.10.2014/001.jpg)
![Фото 02. 30.10.2014](/news/30.10.2014/002.jpg)
![Фото 03. 30.10.2014](/news/30.10.2014/003.jpg)
У яскравій боротьбі вже не вперше перемогу виборола команда Роменського ВПУ.
Вітаємо наших переможців! Це гідний результат високого рівня підготовки!
![Фото 04. 30.10.2014](/news/30.10.2014/004.jpg)
![Фото 05. 30.10.2014](/news/30.10.2014/005.jpg)
![Фото 06. 30.10.2014](/news/30.10.2014/006.jpg)
![Фото 07. 30.10.2014](/news/30.10.2014/007.jpg)