Семінар для класних керівників та майстрів виробничого навчання на тему «Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з постраждалами» було проведено нещодавно психологічною службою Роменського ВПУ.
![Фото 01. 24.10.2014](/news/24.10.2014/001.jpg)
![Фото 04. 24.10.2014](/news/24.10.2014/004.jpg)
У своїй доповіді соціальний педагог Прокопенко Тетяна Іванівна розкрила поняття «травма», назвала види травм, акцентувала увагу на ситуаціях підвищеного ризику для дітей та відзначила етапи надання психологічної допомоги учасникам навчально-виховного процесу, які мають завжди пам`ятати у своїх роботі педагогічні працівники. Вона також звернула увагу класних керівників на проблему адаптації першокурсників до навчання в стінах нового для них навчального закладу та налагодження контакту з одногрупниками, що є досить актуальним з початком нового навчального року.
![Фото 02. 24.10.2014](/news/24.10.2014/002.jpg)
Як допомогти дітям пережити лихо та що робити в таких ситуаціях педагогам – радила присутнім практичний психолог Радчук Надія Анатоліївна, виділивши 10 основних кроків при роботі вчителя з учнями у разі виникнення в останніх непростої психологічної ситуації.
![Фото 03. 24.10.2014](/news/24.10.2014/003.jpg)