Минулого тижня в училищі пройшли звітно-виборні збори профспілкової організації ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у яких взяли участь 76 членів профспілкової організації навчального закладу. На збори також був запрошений голова Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу - Васильченко Григорій Петрович.
![Фото 01. 21.10.2014](/news/21.10.2014/001.jpg)
![Фото 02. 21.10.2014](/news/21.10.2014/002.jpg)
Згідно плану, виконуюча обов’язки голови профспілкового комітету Мовчан Ірина Володимирівна звітувала про роботу комітету протягом 2009-2014 років. Робота профкому за вказаний період була визнана задовільною, про що одноголосно проголосували члени профспілкової організації.
![Фото 03. 21.10.2014](/news/21.10.2014/003.jpg)
Про роботу ревізійної комісії протягом 5 років звітувала голова ревізійної комісії Новак Олександра Іванівна. Звіт голови ревізійної комісії був затверджений.
Робота зборів профспілкової організації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була плідною. У ході зборів відкритим голосуванням були обрані:
- члени профспілкового комітету - Міщенко Надія Григорівна, Гулак Ірина Василівна, Гайдук Руслана Іванівна, Мовчан Ірина Володимирівна, Омеляненко Олександр Вікторович, Савченко Віктор Олексійович, Спичка Валерій Володимирович;
- голова профспілкового комітету – Подоляка Оксана Валентинівна;
- скарбник профспілкового комітету – Халецька Світлана Дмитрівна;
- голова ревізійної комісії – Новак Олександра Іванівна.;
- секретар ревізійної комісії – Олешко Наталія Олексіївна;
- член ревізійної комісії – Скрипаль Тамара Дмитрівна.
![Фото 04. 21.10.2014](/news/21.10.2014/004.jpg)
Делегатами на VІІ звітно-виборну конференцію Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу були обрані - Подоляка Оксана Валентинівна та Гайдук Руслана Іванівна.
До складу комітету районної профспілкової організації вирішили делегувати голову ППО Подоляку Оксана Валентинівну, ревізійної комісії - голову ревізійної комісії ППО Новак Олександру Іванівну, до складу мандатної комісії - члена ППО Омеляненка Олександра Вікторовича. Старшим інспектором з охорони праці обрано Пугач Тамару Миколаївну.