Згідно плану, в групі ПП-2 пройшов відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Організація торгівельно-технологічного процесу в непродовольчому магазині». Провів урок майстер виробничого навчання ІІ категорії Демченко Марина Михайлівна.
![Фото 01. 19.10.2014](/news/19.10.2014/001.jpg)
У ході уроку Марина Михайлівна звернула увагу учнів на основні принципи організації технологічних процесів в непродовольчих магазинах, головні схеми технологічного процесу продажу, складові елементи процесу продажу товарів в непродовольчих магазинах. Наголосила на важливому етапі роботи торгового підприємства, це - приймання і зберігання товарів. Було відзначено і залежність успішного результату продажу від таких елементів як складність асортименту товарів, характер попиту покупців, застосовування форм продажу.
![Фото 02. 19.10.2014](/news/19.10.2014/002.jpg)
![Фото 03. 19.10.2014](/news/19.10.2014/003.jpg)
Під час практичної частини уроку учні закріпили теоретичні знання. Показали уміння та навички відмірювання тканин, продажу товару через касовий апарат (ЕККА), при цьому, застосувавши різні форми обслуговування покупців.
![Фото 04. 19.10.2014](/news/19.10.2014/004.jpg)
![Фото 05. 19.10.2014](/news/19.10.2014/005.jpg)
![Фото 06. 19.10.2014](/news/19.10.2014/006.jpg)
![Фото 07. 19.10.2014](/news/19.10.2014/007.jpg)
![Фото 08. 19.10.2014](/news/19.10.2014/008.jpg)
![Фото 09. 19.10.2014](/news/19.10.2014/009.jpg)
![Фото 10. 19.10.2014](/news/19.10.2014/010.jpg)
Урок пройшов в цікавій та невимушеній атмосфері.
Членами комісії було відзначено гарну підготовку майстра до проведення виробничого навчання, що насамперед залежить від професійності та стажу роботи.