Чергова загальноучилищна лінійка пройшла 7 жовтня на подвір’ї Роменського ВПУ.
Вкотре директор навчального закладу Павло Помаран та заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак звернули увагу на питання дотримання дисципліни в навчальному закладі, а також куріння на території училища та в громадських місцях.
![Фото 01. 07.10.2014](/news/07.10.2014/001.jpg)
Учням було оголошено про щорічний конкурс «У пошуках нових зірок», що запалює нові зірочки на сцені Роменського ВПУ та відкриває таланти юного покоління, який пройде у жовтні, а тому вже сьогодні потрібно подумати про накнайвдаліше представлення кожної групи.
![Фото 02. 07.10.2014](/news/07.10.2014/002.jpg)
Закінчилася лінійка приємними дарунками - грамоти за сумлінну багаторічну працю та з нагоди Дня працівників освіти отримали майстер-вихователь Володимир Вовк та майстер виробничого навчання Тетяна Помаран.
![Фото 03. 07.10.2014](/news/07.10.2014/003.jpg)
![Фото 04. 07.10.2014](/news/07.10.2014/004.jpg)