Привітати педагогічний колектив та ветеранів освітянської ниви ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професійним святом – Днем працівників освіти зібралися в актовому залі навчального закладу напередодні свята.
![Фото 03. 06.10.2014](/news/06.10.2014/003.jpg)
У холі навчального закладу члени Учнівської ради радували педагогів спеціально виготовленими з нагоди свята календариками та щирими усмішками.
![Фото 01. 06.10.2014](/news/06.10.2014/001.jpg)
![Фото 02. 06.10.2014](/news/06.10.2014/002.jpg)
Численні вітання на адресу сіячів знань та наставників підростаючого покоління лунали в цей день.
![Фото 23. 06.10.2014](/news/06.10.2014/023.jpg)
Найщиріші побажання міцного здоров’я, любові, успіхів у житті та творчих злетів й слова вдячності за щоденну працю висловив директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран. За кращу інформатизацію навчального закладу колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був нагороджений Дипломом управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
![Фото 04. 06.10.2014](/news/06.10.2014/004.jpg)
![Фото 05. 06.10.2014](/news/06.10.2014/005.jpg)
За сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти педагогічні працівники навчального закладу отримали грамоти та подяки.
![Фото 06. 06.10.2014](/news/06.10.2014/006.jpg)
![Фото 07. 06.10.2014](/news/06.10.2014/007.jpg)
![Фото 08. 06.10.2014](/news/06.10.2014/008.jpg)
![Фото 09. 06.10.2014](/news/06.10.2014/009.jpg)
![Фото 11. 06.10.2014](/news/06.10.2014/011.jpg)
![Фото 12. 06.10.2014](/news/06.10.2014/012.jpg)
З найкращими побажаннями виступив і почесний гість – заступник Роменського міського голови, член громадської організації «Злагода» - Ігор Тетірко, який вручив училищу м’ячі. За багаторічну працю та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання кваліфікованого робітника грамоти виконавчого комітету Роменської міської ради отримали: заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак та викладач фізичної культури Віктор Савченко.
![Фото 13. 06.10.2014](/news/06.10.2014/013.jpg)
![Фото 14. 06.10.2014](/news/06.10.2014/014.jpg)
Вітання з нагоди свята висловили і голова Учнівської ради Олена Шило та її заступник Таїсія Кащенко. Члени учнівської ради також подарували педагогам хвилинку гумору.
![Фото 15. 06.10.2014](/news/06.10.2014/015.jpg)
![Фото 16. 06.10.2014](/news/06.10.2014/016.jpg)
![Фото 17. 06.10.2014](/news/06.10.2014/017.jpg)
З музичними вітаннями звернулися до педагогів учнівський колектив училища. Порадували педагогічний колектив Роменського ВПУ і вихованці танцювального колективу «Дивограй» МБК.
![Фото 18. 06.10.2014](/news/06.10.2014/018.jpg)
![Фото 19. 06.10.2014](/news/06.10.2014/019.jpg)
![Фото 20. 06.10.2014](/news/06.10.2014/020.jpg)
![Фото 21. 06.10.2014](/news/06.10.2014/021.jpg)
![Фото 22. 06.10.2014](/news/06.10.2014/022.jpg)