Чергова загальноучилищна лінійка пройшла цього вівторка на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де учнівський та педагогічний колективи обговорили актуальні питання функціонування навчального закладу.
![Фото 01. 23.09.2014](/news/23.09.2014/001.jpg)
![Фото 02. 23.09.2014](/news/23.09.2014/002.jpg)
У ході лінійки було підведено підсумки Всеукраїнського олімпійського тижня, що проходив в училищі з 10 по 22 вересня та ознаменувався проведенням різноманітних спортивних заходів і змагань. Грамоти та пам’ятні подарунки отримали переможці «Козацьких забав», змагань з міні-футболу та настільного тенісу.
![Фото 04. 23.09.2014](/news/23.09.2014/004.jpg)
![Фото 05. 23.09.2014](/news/23.09.2014/005.jpg)
![Фото 06. 23.09.2014](/news/23.09.2014/006.jpg)
![Фото 07. 23.09.2014](/news/23.09.2014/007.jpg)
![Фото 08. 23.09.2014](/news/23.09.2014/008.jpg)
![Фото 09. 23.09.2014](/news/23.09.2014/009.jpg)
Також адміністрацією Роменського ВПУ вкотре було наголошено на питаннях дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі та проживання в гуртожитку, дисципліни на уроках під час навчального процесу та поза межами училища.