16 вересня мешканці Ромнів відзначали 71-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завжди з повагою і шаною ставиться до героїчного минулого своєї малої батьківщини. А нинішня нестабільна ситуація в країни ще більше згуртувала дружній колектив навчального закладу, тож в цей святковий і одночасно сумний день учнівський та педагогічний колективи зібралися на урочистій загальноучилищній лінійці аби вшанувати пам`ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та схилити голови, згадавши хвилиною мовчання, своїх земляків - учасників антитерористичної операції на сході країни, які пожертвували своїм життям заради мирного неба та безхмарного майбутнього нинішньої молоді.
![Фото 01. 17.09.2014](/news/17.09.2014/001.jpg)
![Фото 02. 17.09.2014](/news/17.09.2014/002.jpg)
![Фото 03. 17.09.2014](/news/17.09.2014/003.jpg)
![Фото 04. 17.09.2014](/news/17.09.2014/004.jpg)
![Фото 05. 17.09.2014](/news/17.09.2014/005.jpg)
Участь у лінійці також взяли керівники та працівники установ, управлінь та організацій міста, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, учні загальноосвітніх шкіл міста.
![Фото 06. 17.09.2014](/news/17.09.2014/006.jpg)
![Фото 10. 17.09.2014](/news/17.09.2014/010.jpg)
До присутніх на лінійці звернулися директор навчального закладу Павло Іванович Помаран та його заступники – Тетяна Яківна Рукавичка, Ірина Василівна Гулак, які з болем в серці та сльозами на очах згадали загиблих Героїв, й пояснили молодому поколінню значимість теперішньої армії.
![Фото 07. 17.09.2014](/news/17.09.2014/007.jpg)
![Фото 08. 17.09.2014](/news/17.09.2014/008.jpg)
![Фото 09. 17.09.2014](/news/17.09.2014/009.jpg)
Традиційно, відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам фашизму, що знаходиться на території Роменського ВПУ.
![Фото 11. 17.09.2014](/news/17.09.2014/011.jpg)
![Фото 12. 17.09.2014](/news/17.09.2014/012.jpg)
![Фото 13. 17.09.2014](/news/17.09.2014/013.jpg)
![Фото 14. 17.09.2014](/news/17.09.2014/014.jpg)
Крім того, класними керівниками та майстрами-вихователями училища було проведено інформаційні класні години, бесіди, тематичні виховні години та години спілкування, уроки Пам’яті, у ході яких учні та викладачі згадали страшні роки Великої Вітчизняної війни та імена людей, які воювали на передовій, в партизанських загонах, працювали на благо перемоги.