Відбулася зустріч членів учнівської ради з новопризначеним директором училища Помараном П.І.
![Фото 1. зустріч](/news/25.10.2011/001.jpg)
Під час години спілкування обговорилися питання щодо активізації роботи учнівського самоврядування, розвитку ініціативи, творчості. Павло Іванович запевнив присутніх, що учні, які братимуть активну участь в роботі навчального закладу, не будуть залишені поза його увагою. Тож попереду всіх чекає цікава та плідна робота.