Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої присутні обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.
![Фото 1. 29.08.2014](/news/29.08.2014/001.jpg)
![Фото 2. 29.08.2014](/news/29.08.2014/002.jpg)
Розпочалася педрада в емоційно-піднесеному настрої. З Днем народження педагогічний колектив привітав викладача спецдисциплін Омельченка Віталія Петровича, побажавши йому міцного здоров’я, професійних та творчих злетів.
![Фото 3. 29.08.2014](/news/29.08.2014/003.jpg)
Згідно порядку денного, було підведено підсумки роботи педколективу в минулому році та окреслено план роботи Роменського ВПУ на 2014-2015 навчальний рік.
![Фото 4. 29.08.2014](/news/29.08.2014/004.jpg)
Директор училища Павло Іванович Помаран привітав колектив з початком нового навчального року та побажав колегам сили й наснаги у досягненні своїх намірів та життєвих планів та реалізації найзаповітніших мрій.